Адвокатське бюро
татунця
З питаннями та пропозиціями звертайтеся
за адресою: м. Київ, вул. Івана Виговського, 9-д,
(044)422-02-97; (067)969-11-74
+380 (067) 969-11-74

Повідомлення про ДТП (Європротокол) зручно швидко просто


 Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду або Європротокол – це універсальна форма, єдину у всій Європі, яку при ДТП самостійно за взаємною згодою заповнюють її учасники без присутності співробітників ДАІ.

Європротокол - спеціальний бланк повідомлення про настання дорожньо-транспортної пригоди, який заповнюється водіями-учасниками ДТП на місці аварії, потім надається страховику та стає підставою для виплати страхового відшкодування потерпілим.
Кваліфіковані спеціалісти Адвокатського бюро «Право Закон Захист» Татунця нададуть Вам необхідну допомогу у складанні та погодженні повідомлення про ДТП (Європротоколу) швидко та якісно.
При настанні ДТП, якщо, на Ваш погляд транспортному засобу завдана не значна шкода, краще викликати не співробітників ДАІ, а скористатися правом заповнення повідомлення про ДТП (Європротоколу). 
 Якщо Ви, як учасники ДТП вирішили скористатися правом заповнення повідомлення про ДТП (Європротоколу), необхідно пам’ятати такі правила:
 
Повідомлення про ДТП (Європротоколом)  можна скористатися при умові:
відсутні травмовані (загиблі) люди,
водії-учасники ДТП мають поліси автоцивільної відповідальності,
завдана шкода ТЗ не перевищує ліміту виплати по страховому полісу,
згоди водіїв транспортних засобів, учасників ДТП, щодо його обставин,
у водіїв відсутні ознаки алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів.
У разі невиконання хоча б однієї з обов`язкових для Європротоколу умов, виклик співробітників ДАІ для оформлення ДТП обов’язковий.
 
Якщо водії скористались повідомленням про ДТП (Європротоколом), то вони:
мають право залишити місце ДТП,
звільняються від обов'язку інформувати Державтоінспекцію МВС України про настання ДТП,
звільняються від адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 124 КУпАП,
повинні не пізніше трьох робочих днів з дати ДТП звернутись зі своїм примірником заповненого Європротоколу до страховика, з яким укладали договір обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
Такий механізм спрощеного оформлення ДТП запроваджено в Україні з 19 вересня 2011 року, коли вступив в силу Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплати страхового відшкодування» від 17.02.2011 №3045-VI.
 
Після складення європротоколу водії мають право залишити місце ДТП та звільняються від обов'язку інформувати Державтоінспекцію МВС України про її настання, а також  звільняються від адміністративної відповідальності, встановленої законодавством України.
 
У разі оформлення документів про дорожньо-транспортну пригоду без участі уповноважених на те працівників Державтоінспекції МВС України розмір страхової виплати за шкоду, заподіяну майну потерпілих, не може перевищувати 25 тисяч гривень.
З метою швидкого та якісного складання повідомлення про ДТП (Європротоколу) Адвокатське бюро «Право Закон Захист» Татунця пропонує послуги кваліфікованих спеціалістів, які готові допомогти Вам в любий час! Чекаємо Ваших звернень за тел.: тел. (067) 969-11-74, (050)709-63-73 тел/факс: (044)422-02-97. 
Наша команда завжди буде рада Вам допомогти!!!
 

Дата: 05.03.2013
Переглядів: 651